Tel: +351 965 544 206 - Email: info@lisbonstory.pl

O nas

LISBON STORY jest młodym i dynamicznym zespołem, który powstał dzięki połączeniu doświadczeń swoich założycielek w różnych dziedzinach turystyki.
Po ponad 10-ciu latach pracy w branży, poznawaniu sekretów sektora od podszewki, wspinaniu się na kolejne szczeble wiedzy, postanowiłyśmy zaistnieć jako niezależna firma, skoncentrowana na tworzeniu produktu skierowanego do polskiego Klienta i nastawiona na jego potrzeby i oczekiwania.

Maria Milewska

DiretoraMam na imię Maja i od ponad 10 lat pracuję jako przewodnik i tłumacz. Codziennie zachwyca mnie czarujące piękno Portugalii i jej prostota. Dlatego tutaj jestem i lubię bardzo opowiadać o Portugalii i pokazywać jej urok przybywającym turystom. Zachęcam do spotkania.

Nasza Ekipa

LISBON STORY swoją misję opiera na innowacyjności i dążeniu do podniesienia jakości usług turystycznych ponad obowiązujący standard, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i motywacji podróżujących osób. Nasze usługi świadczymy w sposób profesjonalny i rzetelny, by każdy, kto z nami podróżuje i wypoczywa, miał poczucie, że maksymalnie wykorzystał ten czas.

Nazwa LISBON STORY została wybrana nieprzypadkowo. Wielu Polaków po zobaczeniu słynnego dzieła filmowego Wima Wendera pod tym samym tytułem, uświadomiło sobie po raz pierwszy, że wąski pasek terenu za zachodzie Półwyspu Iberyjskiego, który uparcie tam tkwi, niezmiennie od drugiej połowy XIII wieku, to właśnie Portugalia. Nasze hasło przewodnie – we feel Portugal, czyli czujemy Portugalię – ma na celu przybliżenie Państwu tego ‘końca świata’, nie tracąc jednocześnie jaskrawości polskiego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość.

Chcemy Państwu pokazać portugalskie krajobrazy, kulturę, sztukę, muzykę, smaki i zapachy polskimi oczyma. Zapatrzona w ocean Portugalia, melancholijna i nostalgiczna, choć przekornie skąpana w jasnym świetle promieni słonecznych, czeka na Państwa. To tu, z dala od wielkomiejskich świateł, zgiełku i pogoni za sukcesem kołysze się powoli na łagodnych, atlantyckich falach dusza Europy.

 

 

Back to Top